הגדלת הפין כתבה תרגום 5

האינטרנט מוצף באתרים שמוכרים הכול, גלולות לפין מרחיבים טוענים כי כדי להגדיל את האורך וההיקף של הגבריות שלך. אבל אל הטיפולים האלה עובדים?
החרדה של הגברים לגבי גודל פין הולידה תעשייה גלובלית רבה מיליון פאונד ב" מוצרי שיפור זכר "לא מוכח קליני.
בעוד גברים רבים לדאוג הפין שלהם קטן מדי, המחקר מראה כי הפין של רוב בני האדם הוא נורמלי והם לא צריכים להיות מודאגים. פרופ Kevan יילי, יועץ רפואה מינית, אומר גברים עם חששות לגבי גודל הפין שלהם צריכים לשקול לדבר עם איש מקצוע בריאות לפני הניסויים בטיפולים, שהם בעיקר לא יעילים, יקרים ומזיקים.
"אנשים רבים שדואגים שגודל הפין שלהם בדרך כלל יש בעיות דימוי גוף כוללות", הוא אומר. "מה שקורה הוא שהם נוטים להתמקד דימוי הגוף המסכן שלהם על הפין שלהם.
"לעתים קרובות, ייעוץ יכול לעשות הבדל אמיתי למטופל על ידי בניית הערכה עצמית, תיקון השקפות מעוותות ביחס לדימוי גוף וללמוד יותר על מה שגורם לאנשים אטרקטיביים."
פרופ יילי מעריך את הראיות, יעילות והבטיחות של סוגים שונים של מוצרים וטיפולים בשוק להגדלת פין.
טיפולים לא ניתוחיים

 הגדלת איבר המין שלך וגם שפר את דימוי הגוף שלך

בזמן שאתה לא יכול לעשות הרבה בצורה בטוחה להגדלת איבר המין שלך, גברים יכולים לעשות כמה דברים כדי לגרום להם להרגיש בטוח יותר לגבי הגוף שלהם.
לגזוז את שיער הערווה שלך – גוש גדול של שיער ערווה יכול לעשות הפין שלך נראה קטן יותר ממה שהיא.
לרדת במשקל – כרס בירה התלויה מעל הפין שלך יכול להפוך את הפין שלך נראה קטן יותר.
להגיע בכושר – להיכנס לכושר לא רק אגרום לך להרגיש יותר אטרקטיבי, זה יכול לשפר את חיי המין שלך.
גלולות ותחליבים

מוצרים אלו בדרך כלל מכילים ויטמינים, מינרלים, צמחיים מרפאים או הורמונים הטוענים להגדלת הפין. למרות טענותיהן המרשימות, אין שום עדות קלינית כי אלה עבודת מוצרים וחלק אף עלולה להיות מזיקה. אוניברסיטת מרילנד בארה"ב בצעה ניתוח בחלק מעקבות הללו ומצאו עופרת, חומרי הדברה, חיידק E. coli וצואה של בעלי חיים.
"הם בזבוז מוחלט של זמן", אומר פרופ 'ויילי. "הגדלת איבר המין גלולות ותחליבים אין תועלת מוכחת. אם הם היו יעילים, הם יהיו במכירה בכימאים. שימוש בקרם עשויה לעזור גבר להכיר טוב יותר את איבר המין שלו, שחלק מגברים נרתעים. אז קרמים יכולים לעזור גבר להיות יותר נוח עם איבר המין שלו, אבל הם בהחלט לא יעשו את זה עוד יותר. "
מכשירי ואקום

משאבות פין כרוך בהצבת צינור מעל הפין ואז שאיבה החוצה את האוויר כדי ליצור ואקום. הוואקום שואב דם לתוך הפין וגורם לו לתפוח. מכשירי ואקום משמשים לעתים בטיפול בטווח הקצר של חוסר אונים. אבל שימוש יתר במשאבת פין יכול לגרום ניזק לרקמות של הפין, שיא החום מה שמוביל לזקפות חלשות יותר.
"יש מעט מאוד ראיות שהתקנים אלה גורמים לעלייה בטווח הארוך משמעותית בגודל", אומר פרופ 'ויילי. "שימוש במשאבה לכמה דקות ביום לא יעשה שום דבר כדי להגדיל את גודל פין."
מרחיבי פין

טכניקה זו כרוכה בהצבת משקל או מסגרת הארכה קטנה, המכונה לעתים מכשיר מתיחה, על הפין הרפוי כדי למתוח אותו. פרופ יילי אומר שאין ראיות קליניות שבאמצעות משקולות יהיה להאריך את איבר המין, והם עלולים לגרום לניזק בלתי הפיך לפין. עם זאת, תוצאות טובות יותר דווחו במכשירי מתיחה.
"יש כמה ראיות שמכשירי מתיחה יכולים להיות השפעה מסוימת, במיוחד עם גברים שהם קטנים יותר בגודל," הוא אומר. "חלק מהחולים באמצעות מכשירי מתיחה לשישה חודשים שמתו לב רווח בגודל של 1-2 סנטימטר. עם זאת, טיפולים כאלה לא צריכים להיות התחילו ללא פיקוח של רופא. "

הוא תרגיל המעורב שוב ושוב מושך את הפין הרפוי באמצעות האגודל ואצבע המורה, במטרה להגדיל את גודל הזקפה. הרעיון הוא שמושכים את התרגילים יגבירו יולי את קיבולת הדם של רקמת ההזקפה של הפין, וכתוצאה מכך לכאורה אורך והיקף מוגברים של הפין.
"בדיוק כמו שימוש בקרמים, טכניקה זו יכולה לעזור כמה גברים טובים יותר להעריך את ההבדל ניכר בגודל בין פין רפוי ו1 זקוף, שעוזר להם להיות יותר נוח עם הגוף שלהם", אומר פרופ 'ויילי. "אבל jelqing לא להגדיל את גודל פין."
ניתוח פין

כמה טכניקות כירורגיות להגדלת היקף פין כרוך בהזרקת שומן שנלקח מחלק אחר של הגוף לאיבר המין. מספר מחקרים דיווחו על עליה בהיקף של 1.4-4 סנטימטר. עם זאת, מחקרים שלאחר מכן את הגברים מעל זמן ארוך יותר מצביעים על תוצאות מאכזבות, עם סיבוכים, כולל עיוות, גבשושיות וזיהום וצלקות. שיטה נוספת, עדיין בשלב ניסיוני שלה, כרוכה משכה לאחור את עור הפין לעטוף צינור דמוי מסגרת מתכלה מלאה בתאי רקמה סביב הפיר.
פרופ יילי אומר השימוש במסגרות מתכלות יש לו תוצאות טובות יותר מאשר הזרקת שומן. "הבעיה עם שומן הזרקה היא שבמשך הזמן, גוף מחדש לספוג את השומן שיכול לגרום לחזרה לגודל המקורי של הפין", הוא אומר.

ניתוח אורך פין

הטכניקה הנפוצה ביותר כוללת חיתוך ברצועות שמתחברות לפין עצם הערווה וביצוע השתלת עור בבסיס הפין, כדי לאפשר את האורך הנוסף. פרופ יילי אומר הניתוח יכול לגרום לעלייה ממוצעת באורכו של הפין הרפוי 2 סנטימטר, אבל לא יהיה שום שינוי בגודלו של הפין הזקוף. יתר על כן, הפין הזקוף לא להצביע גבוה כמו לפני הניתוח כי ברצועות שנחתכו כבר לא מציעות תמיכה.
"הרבה גברים שיש להם את הטיפול הזה לא באמת מעריך את ההפסד הזה מהזווית", אומר פרופ 'ויילי. "זה יכול לעשות סקס לא נוח למדי. אתה חייב לעשות הרבה יותר תמרון עם בן זוגך. היתרון של רווח 2 סנטימטר באורך רפוי הוא גבר בהרבה מאובדן הזווית של זקפה. "
כניתוח להגדלת פין הוא למטרות קוסמטיות, זה לא סביר שיהיה זמין על שירותי הבריאות.
שאיבת שומן

לגברים עם בטן גדולה, שאיבת שומן, ניתוח להסרת שומן מתחת לבטן, יכול להפוך את הפין שלהם נראה גדול יותר. הסרת שומן עודף באזור הערווה יכולה לעשות פין קבור חלקית יופיע בולט יותר.
פרופ יילי אומר את התוצאות הקוסמטיות נחשבות בדרך כלל סבירה על ידי מטופלים. "שאיבת שומן יכולה להוביל לעלייה באורך 2 סנטימטר בטווח קצר, אבל השומן יחזור לאזור הערווה אם המטופל מעלה משקל שוב", הוא אומר.
"ההליך יכול לתת למטופל לשפר את ביטחון עצמי, אבל לזה כדי להתקיים לאורך זמן, הם צריכים לשפר את התזונה שלהם ולקבל את הפעילות גופנית."
עם זאת, כמו כל הניתוחים, שאיבת שומן נושאה את הסיכון של תופעות לוואי וסיבוכים. למידע נוסף על הסיכונים של שאיבת שומן.

סגור לתגובות.